Tornado
Kärcher

XXI wiek sprawił, że bezdotykowe myjnie samoobsługowe cieszą się ogromnym i ciągle rosnącym uznaniem, a inwestycja przynosi szybki zwrot wkładu finansowego i zysk, czego najlepszym dowodem jest zadowolenie naszych obecnych klientów. Dodatkowo istnieje możliwość zmniejszenia kosztów własnych przy zakupie urządzenia poprzez uzyskanie dofinansowania z Uni Europejskiej.


Podstawowe zalety technologii SB WASH:
  • Niezawodne urządzenie o neiwielkich wymiarach zawierające kompletną technologię wraz z pełnym wyposażeniem.
  • Niewielka wymagana powierzchnia stanowiska myjącego o szerokości 5.30 m (szerokość wraz z urządzeniem) na 6.00 m – długość
  • Niezbędne media: prąd, woda, kanalizacja.
  • Niskie koszty serwisowania i ekonomiczne zużycie mediów.
  • Proste w obsłudze i konserwacji.
  • Przystępna cena urządzenia (od 35.000 pln netto)
W celu poprawy jakości mycia istnieją wersje wyposażone w system zmiękczania wody lub system pełnej osmozy. Urządzenia są przystosowane do pracy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, do temperatury -5 stopni. Posiadają wbudowany system ochrony przed zamarzaniem instalacji działający do temperatury -20 stopni. Swoboda konfiguracji urządzenia pozwala stosować jednocześnie monety o wartości 1, 2, 5 złotych lub żetony. Oprócz wrzutnika monet na panelu przednim znajduje się obrotowy przełącznik pozwalający na łatwy wybór programów do mycia:
  • mycie z dodatkiem środka chemicznego pod wysokim ciśnieniem lub szczotką
  • płukanie czystą wodą
  • pielęgnacja woskiem
  • opcjonalnie: spłukiwanie wodą zdemiralizowaną (woda osmotyczna)
Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom klientów oraz coraz większym zainteresowaniem w/w urządzeniami nasza firma zapewnia kompleksową pomoc w realizacji inwestycji związanej z budową myjni samoobsługowej już od etapu projektu i doradztwa technicznego, poprzez wsparcie na etapie budowy oraz montaż wraz z uruchomieniem urządzenia, aż do pełnej obsługi gwarancyjnej i pogwarancyjnej myjni.

SB-Wasch

Idealne wejście do biznesu myjni: SB-Wash stanowi profesjonalne wyposażenie samoobsługowych stanowisk myjących – przy nieznacznym zapotrzebowaniu powierzchni i inwestycji.
Posiadamy również samoobsługowe odkurzacze stacjonarne pozwalające rozszerzyć ofertę usług Państwa myjni.
MONO

Jednostanowiskowe odkurzacze samoobsługowe Kärcher funkcjonują do wyboru z prądem przemiennym lub trójfazowym i dostępne są w różnych klasach skuteczności.

DUO

Dwustanowiskowe odkurzacze samoobsługowe Kärcher funkcjonują do wyboru z prądem przemiennym lub trójfazowym i dostępne są w różnych klasach skuteczności.

Zrealizowane inwestycje (Kliknij)